Nabídka zaměstnání NYKOS

Z důvodu rozšíření provozu hledáme pro naši společnost NYKOS a.s. se sídlem ve Ždánicích zaměstnance na pozici manipulační dělník – dělník třídící linky

Požadavky:

- Dobrý zdravotní stav

- Smysl pro zodpovědnost

- Vysoké pracovní nasazení

- Právní bezúhonnost

- Spolehlivost

- práce ve dvousměnném provozu

Výhodou:

- Praxe v oblasti nakládání s odpady

- Oprávnění na obsluhu VZV

Náplň práce:

- Provádět určené práce při zajišťování chodu „Třídícího střediska Ždánice“

- Provádět manipulaci s odpadovými nádobami

- Pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu

- Provádět nové práce dle pokynů vedoucího

- Dodržovat provozní řád

- Dodržovat bezpečnostní předpisy

Nabízíme:

- Jistotu stabilní firmy

- Dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou

- Možnost dalšího vzdělávání

- platové ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Nástup ihned nebo dohodou.

Místo pracoviště:   Ždánice 170, Kostelce nad Černými lesy

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete strukturovaný životopis na mailovou adresu daniela.beranova@mariuspedersen.cz tel: 321 796 097/493 647 751

Manipulační dělník- obsluha svozového vozidla

Požadavky:

  • Zdravotní způsobilost
  • Smysl pro odpovědnost

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti zabývající se poskytováním komunálních služeb
  • Diety 90 – 130 Kč/den
  • Pravidelné fasování drogerie a OOPP
  • Možnost profesního růstu a rozšíření kvalifikace

Místo výkonu práce: Ždánice 170, 281 63 Kostelec nad Černými lesy.

Kontaktní osoba: Daniela Beranová, tel. 702 208 250, případně e-mail: daniela.beranova@mariuspedersen.cz