Lékař pro děti a dorost stále přijímá nové pacienty

LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST STÁLE PŘIJÍMÁ NOVÉ PACIENTY

Praktický lékař pro děti a dorost MUDr. Milan Cabrnoch, MBA  ordinuje v nově zrekonstruovaných prostorách v pavilonu F. Stále přijímá do péče děti od narození do 18 let věku až do naplnění kapacity ordinace.  

Rodiče mohou lékaře kontaktovat na telefonním čísle 228 224 921. Pacienti zesnulé MUDr. Vostřezové, kteří se zatím neregistrovali u jiného lékaře, mají zdravotní dokumentaci uloženou na Krajském úřadu Středočeského kraje. Podle zákona musí rodiče písemně požádat krajský úřad, aby dokumentaci novému lékaři zaslal. Teprve pak se jich jim nový lékař může poskytnout stoprocentní péči. Formulář je ke stažení na webu krajského úřadu, anebo na www.cabrnoch.cz.  Pokud se u pana doktora chtějí registrovat pacienti, kteří jsou nyní registrováni u jiného lékaře, vše po předchozí telefonické domluvě společně vyřídí.

Prostory v pavilonu F, kde dříve MUDr. Marcela Altová ordinovala, prošly rekonstrukcí. Kromě úpravy vnitřních omítek a výmalby jsme vyměnili povrchy, částečně elektroinstalaci a technické zázemí ordinace. V současnosti je vyhlášena veřejná zakázka na bezbariérové úpravy tohoto pavilonu.